HAKKIMDA

 

 

 

 

MEDYUM NEHİR 

Medyum Nehir, uzun yıllar önce kendinde olan ilimin var olduğunu keşfetmiş olup bunun bir şifa kanalı olduğuna kanaat getirerek çok çeşitli araştırmalara girmiştir. Bu araştırmalar neticesinde soydan gelen bir kanal olduğunu öğrenmiştir.

Medyum Nehir, bu zamana kadar ki yaşantısında insanlara yardımcı olmak, onlara şifa anlamında insanların sorunlarını dinleyerek onların içinde bulundukları sorunları çözmek anlamında son derece gayretlerde bulunmuş olup çok güzel sonuçlar elde ederek ilmini geliştirmiş ve ilminin artması konularında faydalar sağlamıştır.

Medyum Nehir, aynı zamanda öğrendiklerinin yanı sıra bitkiler konusunda da şifa anlamında derin bilgi ve birikimlere sahip ve bu konuda da çeşitli çalışmalar ile çok fazla deneyimler elde etmiş olup bunun yanında bitkiler ile şifa kanalından gelen enerjiyi birleştirerek çeşitli hastalıklara tutulmuş yakalanmış insanlara Allah’ın izni ile şifa bulmalarında türlü yardımları olmuş ve kendisinin bu konuda yalnızca bir vesile olduğunu hiç bir zaman unutmamıştır.

Medyum Nehir, insan hayatına şifa ve faydalar konusunda hiçbir zaman yılmamış çalışmalarını her anlamda ve her alanda genişleterek

 

 

 

 

Call Now Button