Negatif enerji, insan hayatın da türlü sebeplerden meydana gelen oluşan ve biriken bir enerjidir. Zararları çok fazla olmak ile birlikte insan hayatını derinden etkiler. Büyü, özellikle bu konularda uzman olan kişilere hedef gösterilerek yapılan rutuellerdir.

Negatif enerjinin zararları, insan bedeninde yıllarca türlü nedenlerden biriken enerjiler insan bedenine yerleşerek, her türlü hastalığa sebebiyet verebilir. Negatif enerjiden oluşan rahatsızlıklar, kısmet bozukluğu, migren, panik atak, kaygı, endişe, vücutsal ağrılar, eklem ağrıları, psikolojik sorunlar, boyun ve bel fıtığı, evlilikleri ve tüm ikili ilişkileri derinden etkileyerek insan hayatına çok çeşitli zararlarda bulunmaktadır.

Büyü, özellikle insanlar tarafından, haset ve nefret duyguları beslenerek, yada sözde iyilik amaçlı ve çeşitli nedenler ortaya sürülerek uzman kişilere yaptırılan rutuellerdir. Büyü işleminin zararları saymak ile bitirilemez örneğin, kişilerin kısmetlerini, bahtlarını, kaderlerini, kişiliklerini, ahlakını, ruhsal yapısını, düşüncelerini, fikirlerini, iş hayatını, ikili ilişkilerini, evlilikleri, birliktelikleri vücut ve ruh sağlığını kısaca insan hayatının her alanını derinden etkiler ve büyk yıkım ve kayıplara neden olur.

By admin

One thought on “Negatif Enerji Ve Büyü Zararları”

Comments are closed.

Call Now Button